Jesteśmy firmą z 54-letnim doświadczeniem. Prowadzimy działalność w zakresie montaży, napraw, konserwacji, remontów, wyceny i orzecznictwa technicznego aparatury medycznej polskich oraz zagranicznych renomowanych firm.

Posiadamy autoryzację na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu i urządzeń medycznych czołowych producentów oraz prowadzimy sprzedaż aparatury medycznej i akcesoriów.

Strategicznym inwestorem Zakładów Techniki Medycznej Sp. z o.o.  jest Pan Andrzej Wrześniowski – Prezes i właściciel firmy Aspel S.A., znanego i cenionego producenta innowacyjnej aparatury medycznej, cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród europejskich odbiorców.

Naszej firmie zaufały setki jednostek: szpitale, zakłady opiekuńczo-lecznicze, sanatoria, przychodnie, poradnie, ambulatoria, pogotowia ratunkowe, laboratoria, pracownie stomatologiczne i ortodontyczne, zakłady rehabilitacji leczniczej, stacje sanitarno-epidemiologiczne, prywatne gabinety lekarskie etc., powierzając nam opiekę nad swoimi urządzeniami medycznymi poprzez podpisane z Zakładami Techniki Medycznej umowy o obsługę techniczną sprzętu medycznego.

Posiadamy wdrożony Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością oparty na wymogach międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

Wszyscy pracownicy Zakładów Techniki Medycznej Sp. z o.o. posiadają wieloletnią praktykę zawodową oraz odpowiednie kwalifikacje do wykonywanych prac, oparte o szkolenia z zakresu aparatury medycznej danych producentów jak również wymagane uprawnienia energetyczne (wg Ustawy “Prawo Energetyczne”).

Nasze biura są do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz przez całą dobę – za pośrednictwem poczty internetowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.